Jelentéssel ellátott befejezés. Maraton futó szívek

Május 28-án Moszkvában került megrendezésre a Futó Szívek maraton legszebb és leghevesebb rajtja, amelyet a Meztelen Szív Alapítvány, a Sberbank és a Nike támogatásával rendeztek meg. Olimpiai és paralimpiai bajnokok, a különleges olimpia sportolói, a Sberbank German Gref elnöke és igazgatóságának elnöke, valamint természetesen a verseny alapítói Natalya Vodianova és Polina Kitsenko .

Különböző nyelveken beszélhetünk, és különböző városokban élhetünk, de ma már mindannyian # jelentéssel futunk a speciális igényű gyermekeket nevelő orosz családok számára. " .

Aznap több mint 9500 futó vett részt a világ körüli virtuális versenyen az N + RC alkalmazás, amely megduplázta a jótékonysági maraton résztvevőinek számát. A digitális verseny eredményei szerint a Nike 4,7 millió rubelt utal át a Meztelen Szív Alapba

A verseny során a résztvevők 4230 méteres, 10 635 méteres és 21 100 méteres távot tudtak megtenni. A mászás a következő volt: 4,2 km - 36 méteres körön, 10 km - 80 méteres körön, 21,1 km - 160 méteres körön.

Az abszolút tabellán 10 km-es távon nyert A nők között a 32.00,14-es idővel végzett Dmitrij Szafonov a legjobb eredményt Irina Abysova - 42.04,00 mutatta.

A 4,2 km-es besorolásban győztesként acél: Vjacseszlav Sokolov (12.51,80) és Alina Romashova (14.43,83).

A férfiak közül a leggyorsabban 21,1 km futott Mikhail Kulkov 01: 08.34.20 eredménnyel a leggyorsabban a nők között Julia Konyakina teljesítette a távot 01: 18.12.13-ban.

10 km távolságban a tabellán a fogyatékkal élők között a legjobb időt Alexey Bychenok - 27.23,92 (férfiak) és Natalia Kocherova - 32.03,46 (nők) mutatta.

Mindegyik az eredmények linken keresztül érhetők el.

Előző poszt Két nappal nyár előtt. Miért nincs késő formába lendülni?